Jiří Dolejš Security Systems

Jiří Dolejš – Profil

Bezpečnostní expert Jiří Dolejš je hlavním bezpečnostním konzultantem firmy Jiří Dolejš Security Systems (JDSS).

 

Během své profesní kariéry pracoval například jako zástupce ředitele Odboru bezpečnostní politiky a krizového řízení a poradce ministra na Ministerstvu zemědělství ČR, jako bezpečnostní ředitel v Národním památkovém ústavu nebo jako bezpečnostní manažer Českého rozhlasu. Do jeho profesní činnosti patřila oblast fyzické bezpečnosti, administrativní bezpečnosti, ochrany osob, metodiky utajovaných informací a bezpečnostní politiky, včetně bezpečnosti objektů – tedy komplexní bezpečnost uvedených subjektů.

 

Jako manažer bezpečnosti má Jiří Dolejš dlouhodobé zkušenosti s přípravou a realizací plánů cvičení řešení krizových situací na různých objektech po celém území České republiky, na kterých spolupracuje s Útvarem rychlého nasazení Policie České republiky. Má za sebou přípravu a realizaci bezpečnostních opatření summitů ministrů členských zemí Evropské unie.

 

Jiří Dolejš, bezpečnostní manažer firmy Jiří Dolejš Security Systems (JDSS), je držitelem osvědčení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň Tajné. Před rokem 1989 nebyl příslušníkem SNB ani vojákem z povolání.


Jiří Dolejš – Národní památkový ústav

Jiří Dolejš pracoval jako bezpečnostní ředitel v Národním památkovém úřadu (NPÚ), kde do jeho kompetence patřila oblast fyzické bezpečnosti.

celý článek


Jiří Dolejš – Bezpečnostní ředitel

Během své profesní kariéry pracoval Jiří Dolejš například jako zástupce ředitele Odboru bezpečnostní politiky a krizového řízení a poradce ministra na Ministerstvu zemědělství ČR.

celý článek

 

Jiří Dolejš – Zástupce ředitele Odboru bezpečnostní politiky a krizového řízení

Jednou z pozic profesní kariéry Jiřího Dolejše byla pozice zástupce ředitele Odboru bezpečnostní politiky a krizového řízení a poradce ministra na Ministerstvu zemědělství ČR.

celý článek


Jiří Dolejš – Manažer bezpečnosti, Český rozhlas

Jiří Dolejš zastával kromě jiných bezpečnostních pozic také pozici bezpečnostního manažera, konkrétně v Českém rozhlasu.

celý článek

 

Jiří Dolejš – Bezpečnostní konzultant

Bezpečnostní konzultant Jiří Dolejš má dlouhodobé zkušenosti s přípravou a realizací plánů cvičení řešení krizových situací na různých objektech po celém území České republiky.

celý článek

 

Zajímají Vás příklady konkrétní spolupráce? Přečtěte si rubriku Příběhy z praxe, nebo rovnou kontaktujte JIŘÍ DOLEJŠ SECURITY SYSTEMS.